O nas

Gorąco zapraszamy Państwa do naszego gabinetu ALFA NATURAL MEDICA, mieszczącego się w Warszawie na Bielanach, w pobliżu stacji metra – Młociny.

Świadczymy różnorodne zabiegi masażu, zabiegi ozonowe, witaminowe, oczyszczające i inne.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasz gabinet był przytulny, a wyjątkowy jego klimat,  zapewnił odprężenie i relaks. Kojąca muzyka, połączona z subtelnie uwalniającymi się aromatami, uspokoi, wyciszy i wprowadzi w stan błogości.
Nasz profesjonalny zespół, oferuje Państwu indywidualne podejście. Każdy pacjent traktowany jest z empatią.
Holistyczne podejście personelu przejawia się troską o sferę fizyczną, umysłową, emocjonalną i duchową.
Zdrowie, to nie tylko życie bez chorób, ale przede wszystkim dążenie do zachowania wewnętrznej równowagi oraz harmonii, która wpływa na uzyskanie pełnej satysfakcji i zadowolenia z życia. Taki stan można osiągnąć, korzystając z naszych usług.

Kierujemy się zasadami wielkiego ojca medycyny, Hipokratesa:

                   „Po pierwsze, nie szkodzić”
                   „Pomagać siłom natury”
                   „Lepiej zapobiegać, niż leczyć”

W naszym gabinecie stosujemy wyłącznie naturalne metody i preparaty.
Jeżeli zależy Państwu na własnym zdrowiu i chcecie poprawić jakość swojego życia, zacznijcie działać i wykonajcie telefon do nas, aby zapisać się na  wizytę.

Korzystanie z usług naszego gabinetu jest trafnym wyborem i świetną inwestycją we własne zdrowie.

Warto uświadomić sobie, że zdrowie nie jest dane raz na zawsze i dlatego należy o nie dbać w każdym wieku.

Zadzwoń już teraz Zapraszamy!

                    519 518 516

Nie da się ukryć, że współczesny świat pędzi coraz szybciej, a my żyjemy coraz intensywniej. Często nie mamy czasu,  aby się zatrzymać, odetchnąć, zrelaksować, pomyśleć jak się czujemy … Zapominamy, że musimy o siebie dbać, że właściwie wszystko zaczyna się od nas. Nasze dobre zdrowie fizycznie jak i psychiczne jest motorem napędowym dobrego życia i pozwala lepiej i pełniej tym życiem się cieszyć. 

Warto zatem zadbać o siebie już teraz. Skoro tutaj trafiłeś, jesteś na świetnej drodze, aby to właśnie zrobić – aby poczuć się lepiej. 

Szukasz miejsca, w którym odprężysz zarówno ciało jak i głowę? Miejsca, gdzie Twoim zdrowiem zajmą się najlepsi specjaliści, gdzie Twoje dobre samopoczucie jest naszym największym priorytetem. 

Zapraszamy do “Alfa Natural Medica” – gabinetu masażu na warszawskich Bielanach przy ulicy Sokratesa, zlokalizowanego w pobliżu stacji metra – Wawrzyszew oraz Młociny. Działamy już 3 lata i posiadamy bardzo duże doświadczenie. 

Tworząc nasz gabinet przyświecała nam idea podejścia holistycznego czyli inaczej mówiąc – całościowego. Wiemy, że tylko takie nastawienie pozwoli zaopiekować się kompleksowo i na najwyższym poziomie naszymi Pacjentami. Traktujemy organizm człowieka jako fascynujący mechanizm, w którym każdy element ma znaczenie i pełni określoną funkcję, a prawidłowe działania jednego z nich ma wpływ na kolejne. Dlatego też oferujemy Tobie szeroki zakres usług, zarówno tych dla sfery duchowej jak i fizycznej, gdyż tylko synergia obu tych sfer pozwoli osiągnąć Ci dobre samopoczucie i prawdziwie cieszyć się życiem. 

Wśród oferty masaży znajdziesz klasyczne masaże relaksacyjne, pakiet masaży leczniczych i zdrowotnych, w tym masaże sportowe, jak również masaże spa np. masaż kamieniami czy masaż bańką chińską. Nasza doskonale wykwalifikowana i doświadczona kadra masażystów dba, aby każdy nasz Pacjent poczuł się wyjątkowo i w pełni się zrelaksował.

U nas zapomnisz o codziennych obowiązkach i troskach, odprężysz umysł i ciało, a dolegliwości bólowe ustąpią. Masaż kręgosłupa świetnie sprawdzi się dla osób pracujących przy komputerze i w pozycji siedzącej, a masaż sportowy pozwoli osobom aktywnym fizycznie, zregenerować i rozluźnić mięśnie i stawy. 

W naszym gabinecie oferujemy również zabiegi ozonoterapii. Jest to niezwykle skuteczna i zdobywająca coraz większe uznanie, metoda leczenia ozonem. Jest skuteczność została potwierdzona dla wielu schorzeń, infekcji czy alergii. Terapia ozonem jest bezpieczna i nieinwazyjna. Nie powoduje skutków ubocznych. Ze względu na swoje właściwości energetyczne ozonoterapię polecamy sportowcom oraz osobom aktywnym fizycznie, które chciałyby pomnożyć swoje siły i poprawić sprawność. 

Wlewy witaminowe czy kroplówki ozonowe pomogą Ci wzmocnić swój organizm i jego funkcje obronne. Są one coraz popularniejsze, a ich skuteczność i działanie docenia wielu pacjentów, którzy chętnie do nas wracają. Bogate kompleksy witaminowe dostarczą Ci mnóstwo energii. 

Oferujemy również zabiegi chelatacji, która polega na podaniu kroplówki ze specjalistyczną i odżywczą substancją (kwasem alfa liponowym), która pomoże Ci uporać się problemami układu krążenia jak np. nadciśnienie, miażdżyca czy zaburzenia krążenia. Zabieg ten pozwala na oczyszczenie organizmu oraz przywrócenie narządom i komórkom prawidłowego funkcjonowania. 

Nasi specjaliści chętnie doradzą w wyborze odpowiedniego zabiegu dla Ciebie. Przeprowadzą szczegółowy wywiad, by móc jeszcze lepiej poznać Twoje potrzeby i dolegliwości, a tym samym skuteczniej pomóc Ci odzyskać pełnię sił i witalności bądź po prostu zrelaksować się. 

W naszym gabinecie cenimy bezpieczeństwo oraz komfort wykonywanych zabiegów. Dysponujemy nowoczesnym i certyfikowanym sprzętem. Nasz personel nieustannie poszerza swoje kompetencje i wiedzę, biorąc udział w profesjonalnych szkoleniach i konferencjach. Nasze kosmetyki oraz produkty używane podczas masaży bądź zabiegów witaminowych są naturalne i bezpieczne. Nieustannie dokładamy starań by nasze usługi świadczone były na coraz to wyższym poziomie, co przekłada się na rosnące zadowolenie naszych Pacjentów. Zaufało nam już wiele osób, które chętnie do nas wracają i poszerzają zakres zabiegów, z których korzystają. 

Umów się już dziś na wybrany masaż bądź skontaktuj się z nami, abyśmy mogli zaproponować Ci optymalnie i bezpiecznie dobrany zabieg. 

Oferujemy atrakcyjne ceny i zniżki dla stałych klientów. 

Jeśli dobre samopoczucie i zdrowie Twoich bliskich jest dla Ciebie ważne, to być może masaż w naszym gabinecie będzie świetnym pomysłem na prezent dla kogoś z rodziny czy przyjaciela. 

Zapraszamy do naszego gabinetu! Pozwól nam się sobą zaopiekować! Pozwól sobie poczuć się lepiej!

Świetna lokalizacja sprawi, że trafisz do nas sprawnie i bez problemu.