O nas

Regulamin korzystania z usług Gabinetu Alfa Natural Medica

 1. Korzystanie z usług gabinetu masażu Alfa Natural Medica jest równoznaczne ze złożeniem przez klienta oświadczenia, iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z usług oferowanych przez gabinet masażu oraz, że zapoznał się i akceptuje warunki niniejszego regulaminu.

Przeciwwskazania do masażu:

  • Zmiany skórne (rozsiane i ropne)
  • Żylaki występujące w miejscu poddawanym masażowi
  • Nowotwory
  • Gorączka powyżej 38°C. Masaż powoduje zwiększenie przepływu krwi i wpływa pobudzająco na prace mięśni, co ma bezpośredni wpływ na wzrost temperatury ciała.
  • Nadciśnienie nieuregulowane lekami
  • Menstruacja
  • Choroby o podłożu bakteryjnym, wirusowym i pasożytniczym
  • Wszelkie stany zapalne (RZS w okresie zaostrzenia choroby)
  • Hemofilia, krwawienia, krwotoki lub możliwość ich wystąpienia
  • Skaza naczyniowa
  • Miażdżyca, padaczka
 1. Personel gabinetu masażu zobowiązany jest udzielić kompleksowych informacji dotyczących przebiegu danego zabiegu oraz wykonać go wedle obowiązujących zasad, norm i zaleceń.
 2. W trosce o wysoką jakość usług w gabinecie Alfa Natural Medica oraz z uwagi na jasny harmonogram naszej działalności klient jest zobowiązany do punktualności. Umówiona godzina masażu jest godziną jego rozpoczęcia. W przypadku spóźnienia masażysta ma pełne prawo zakończyć masaż zgodnie z pierwotnymi ustaleniami. Czas zabiegu obejmuje przygotowanie przed/po masażu oraz czas samego masażu.
 3. O opóźnieniach ze strony naszego gabinetu staramy się informować z wyprzedzeniem drogą telefoniczną by uniknąć sytuacji, w której zmuszeni są Państwo na nas czekać, a samo opóźnienie naturalnie nie wpływa na długość zabiegu.
 4. Gabinet Alfa Natural Medica zastrzega sobie prawo do odwołania zabiegów w przypadku zdarzeń losowych również w dniu umówionej wizyty.
 5. Gabinet nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w gabinecie. Wszystko, co zostanie pozostawione przez klienta i znalezione przez personel, jest do odebrania w recepcji.
 6. Zniszczenie mienia gabinetu wiąże się z odpowiedzialność finansową.
 7. Urządzeń i sprzętu w naszym gabinecie należy używać zgodnie z ich przeznaczeniem i wskazówkami naszych pracowników. Gabinet nie ponosi odpowiedzialności za uszczerbek na zdrowiu osób korzystających z urządzeń znajdujących się w Gabinecie bez zgody personelu lub niezgodnie z ich przeznaczeniem.
 8. Wszelkie sprzedawane przez gabinet Alfa Natural Medica usługi i multiusługi mają termin ważności, który wynosi maksymalnie 6 miesięcy od dnia zakupu. Wyjątek stanowią pakiety 10 masaży i więcej. W takiej sytuacji termin na ich realizację to 12 miesięcy od dnia zakupu.
 9. Termin ważności voucherów podarunkowych jest wpisywany ręcznie przez pracownika w momencie wydawania klientowi zakupionego vouchera. Termin ważności voucherów waha się między 3-6 miesięcy.